Port Bagaj Nedir? Ne İşe Yarar?

09 Şubat 2021
Port Bagaj Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Sizler de taktir edersiniz ki günümüzde pek çok insan özellikle şehir dışı seyahatlerini kendilerine ait araçlar ile gerçekleştirmektedir. Bu anlamda düşünüldüğünde özellikle kalabalık ve çocuklu aileler için bagaj problemi bulunmaktadır. Birçok aile için tatile çıkarken bagaja sığmama sorunu ile karşılaşmaktadır. İşte bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaya yarayan port bagajlar bu aileleri bu sorundan çok kısa bir süre içerisinde kurtaracaktır.  

Port Bagaj Ne Demektir? 


Bir aracın normal bagaj kapasitesinin haricinde bir alan yaratılıp araç kapasitesini nerede ise yüzde yüz oranda artıran ekstra bir alan sistemine port bagaj ismi verilmektedir. Bu anlamda düşünüldüğünde özellikle tatile çıkarken birden fazla bavul hazırlayan hanımlar çok rahat etmektedir.


Sizler de aracınıza sığmama sorunu yaşıyor iseniz yukarıda da bahsettiğimiz port bagaj sistemlerinden edinip aracınıza monte ederek rahatlık ile tatilinize çıkabilirsiniz. Port bagaj sistemi ile ilgili sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi de araç performansını etkileyip etkilemediğidir. Özellikle binek araçlar için düşünüldüğünde aerodinamik yapısı sayesinde araç performansını neredeyse hiç etkilemeyen port bagaj sistemleri sizlere çok faydalı ve rahat bir seyahat fırsatı sunmaktadır.

Port Bagaj Kurulumu 

 

Port bagaj sistemlerinin araca monte edilebilmesi için ara atkıya ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer aracınızın tavanında sabit tavan çıtaları var ise, sağdan sola taban desteğini sağlayacak ara atkıların bu tavan çıtaları üzerine monte edilmesi gerekir. Doğru seçenek için konuyla ilgili tecrübeli ekimizden destek almanız yararınıza olacaktır.

Sizler de kaliteli bir seçim yapmak ve daha uzun bir süre kullanım için kaliteli ve kendi aracınıza uygun bir port bagaj seçeneklerinden satın almalısınız. Port bagaj sistemleri araç özelliğinize bağlı olarak genellikle araç tavanlarına monte edilmektedir. Bu anlamda da hem araç kapasitesinin artırıyor hem de araç performansınızı etkilemeden uzun yolculuklarınızda valiz kısıtlama derdinden kurtuluyorsunuz.

Her insanın belli bir valiz hazırlama özellikleri vardır. Ve özellikle kadınlar uzun tatiller için oldukça fazla eşya taşımak isterler. Bu anlamda ev içi anlaşmazlık yaratabilecek olan bagaj sorununu yukarıda da bahsettiğimiz port bagaj sistemleri ile uzun seyahatlerinizde rahat edeceksiniz.

 
Aracınız için en iyi uyumu Omsa ürünlerinde bulabilirsiniz. Port bagaj modellerini ve fiyatlarını incelemek için tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.