Aracımı Bul
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Görünüm :

4D Paspas Fiyatları ve Çeşitleri

Aracınıza uygun yeni bir paspas takımı almak istediğinizde karşınıza genellikle 2 tip paspas çıkar. Bunlardan ilki olan 3D paspaslar,  kenarları yükseltilmiş ve araç tiplerine göre dizayn edilmiş 3D paspaslardır. Bu paspaslar standart paspaslara göre daha pahalı olmakla birlikte sadece tasarlanan arabada kullanılmaktadır. Bu paspasların kenar kısımları yukarıya doğru yani z ekseninde kavisli olduğu için üç boyutlu paspas olarak nitelendirilmiştir. Bunlardan ikinci ve günümüzde en yaygın olarak kullanılanı olan  kauçuk 4D paspaslar ise 3D paspasla ek olarak daha yüksek oranda kauçuk içerirler ve bu sayede daha kaliteli malzemeye sahiptir. 3D paspaslardan farklı olarak paspasın altında ve yüzey kısmında da tırnaklar bulunur. 4D paspaslar, 3D paspaslara göre daha kalın ve daha ağır olmaktadır. Hem araca uygun kaviste olduğundan hem de alt kısmında tırnaklar olduğundan kayma yapması neredeyse imkansızdır ve ayrıca havuzlu olması aracınızın diğer kısımlarına toz taşınması ihtimalini en aza indirecektir. Havuz adı verilen bu bölüm, dökülen sıvıları o bölgede tutar ve oto paspasın tamamına yayılmasının önüne geçer. . Paspas malzemesinin kauçuktan olması ise uzun yıllar boyunca paspasın sertleşmeden kullanılmasını sağlar.

4D Paspas Nasıl Kullanılır?

4D havuzlu paspas aracınızın marka, model ve gövde tipine göre özel olarak üretildiği için yalnızca üretildiği araçlar için kullanımı mümkündür ve üretildiği araçlara birebir uyum sağlar. Universal ürün olmadığı için farklı marka araca uyumlu havuzlu paspas alınmamalı. Örneğin Egea marka aracınız için egea havuzlu paspas kullanılmalıdır. Havuzlu yapısı sayesinde diğer kısımlara toz aşımını ve yerde oluşacak sıvıların araç içine yayılımını önler ve altındaki tırnakları sayesinde yerleştirildiği zeminin üzerinde herhangi bir kayma veya oynama yapmaz ve sürüş esmasında ayağınıza klasik paspaslar gibi dolanmasını önler, böylece sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi daha üst seviyelere taşır. Kullanımı oldukça kolay olduğu gibi temizlik açısından da hem havuzlu yapısı hem de kauçuk malzemesinden dolayı taşmasını ve sıvıların sızmasını önler kolayca araç dışına çıkarılabilir ve su ile temizliği yapılarak tekrar araç içine yerleşimini sağlayıp güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Kauçuk malzemesinden dolayı herhangi bir koku yapmaz ve oldukça uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

4D Havuzlu Paspas Nedir?

OMSA Otomotiv Aksesuarları olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin araçlarına değer ve yenilik katacak ARGE çalışmalarımızla hayatlarınıza güven ve kolaylığı katmak için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Her geçen günde değişen ve gitgide daha da büyüyen küresel krizler sonucu hem sizi hem de cebinizi düşünüyor ve en kaliteli ürünü sizlere en uygun şekilde sunmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin hepsi 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Sizleri kauçuk paspasoto 4d paspas gibi genel kavramlar ile yormayarak aracınıza özel ürettiğimiz modelleri kategorize bir şekilde size sunuyor aynı zamanda alışveriş konforunuzu da üst düzeye çıkartıp kolaylaştırmayı hedefliyoruz.  OMSA, aracınız için doğru yerdesiniz.


 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.