Aracımı Bul
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Görünüm :

Oto Kol Dayama Modelleri

Aracınız evinizden sonra en çok vakit geçirdiğiniz 2. yaşam alanınız bu yüzden burda da en az evinizdeki kadar evinizdeki kadar güvenli ve konforlu hissetmelisin. Kol dayama ve kolçak modelleri konforlu bir yolculuk yapabilmeniz için sürücü için birçok avantaja sahiptir ve küçük bir saklama yeri barındıran özel bölümler olduğu için kullanımı ve avantajı çok fazladır. Yine bazı araçlarda üçlü koltuklar ya da ikili seyahat etmeleri durumunda iki koltuk arasında gizlenmiş bir şekilde özel kolçaklar bulunabilmektedir. Kol dayama vites konsoluna monte edilebileceği gibi fabrikasyon olarak otomobilin farklı bölgelerine de monte edilebilmektedir. Vites konsoluna dekor olanların büyük çoğunluğu söylediğimiz gibi özel bölümlerden oluşur. Sürücünün özel eşyalarını koyması ve korunması için yapılmıştır. Kolçakların en konforu yanı uzun yolculuklarda vites değişimini daha pratik hale getirmeyi sağlamasıdır. Sürücü dirseğini kolçağa koyarken elini vites topuzundan rahatlıkla kavrayabilir.

Aracınıza En Uygun Kolçak Çeşitleri

Kolçak modelleri tüm araçlar için montajlı kol dayama ve montajsız kol dayama olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Montajlı olan modeller aracınızın orta konsol bölümü cıvata ile delinerek montajı sağlandığı için aracınızın yapısal bütünlüğünü bozar montajı gerçekleştirildikten sonra sökmesi zor ve aracınızda cıvata delikleri bırakan modellerdir. Montajsız modeller ise direkt aracınızın bardaklık kısmına özel üretilir ve aracınızın yapısal bütünlüğünü hiçbir şekilde bozmaz montajı gerçekleştirilirken aracınızda hiçbir şekilde kesme delme işlemi gerektirmez dilediği takdirde kolayca yerinden çıkar ve aracınızda herhangi bir leke veya delik bırakmaz 

Universal Kol Dayama Modelleri

Universal kol dayama modelleri tek bir model olarak tasarlanır ve tüm araçlara uygulanır araca özel tasarım olmadığı için aracınız ile tam bir bütünlük sağlamaz ve sabitlenmesi için ek işlemler gerektirebilir.

OMSA Kol Dayama Fiyatları Ve Çeşitleri

OMSA Otomotiv Aksesuarları olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin araçlarına değer ve yenilik katacak Arge çalışmalarımızla hayatlarınıza güven ve kolaylığı katmak için çalışmalar gerçekleştirmekteyim. Otomobillerin içerisinde gördüğümüz kolçak ya da kol dayama değinilen kolları dayamaya ve sürücünün ya da yolcunun daha rahat yolculuk etmesini sağlayan ekstra parçalara kolçak denir. Kolçaklar daha çok kapı kenarlarında ya da vitesin yanında arkaya doğru iki koltuk arasında bulunmaktadır. Bizlerde OMSA olarak sürüş esnasında sizlerin hem sürüş konforunu en üst düzeye çıkartmak hem de size yeni ve pratik saklama alanları oluşturmak için sizlere aracınız için aracınızın arka bardaklık kısmının ölçüleri alınıp kalıpları çıkarılarak üretilen ve 25 saniye içinde kolçak montajı gerçekleştirilebilen OMSA kol dayamaları üretildi. Her geçen günde değişen ve git gide daha da büyüyen küresel krizler sonucu hem sizi hem de cebinizi düşünüyor ve en kaliteli ürünü sizlere en uygun şekilde sunmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin hepsi 1.sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve hiç bir şekilde aracınızın dokusuna ve yapısına zarar vermeyecek şekilde  tasarlanmıştır bu yüzden aracınıza montajını gerçekleştirirken herhangi bir zarar gelmesi söz konusu değildir ve ürünlerimizin sağlamlığı üretim aşamasından önce geçirdiği testlerden dolayı garantimiz altındadır. Satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz her ürün oldukça yüksek kalitede ve aldıktan sonra gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.