Aracımı Bul
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Görünüm :

Bagaj Havuzu Fiyatları

OMSA Otomotiv Aksesuarları olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin araçlarına değer ve yenilik katacak Arge çalışmalarımızla hayatlarınıza güven ve kolaylığı katmak için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden sizler için aracınız ile birebir uyum sağlayan bagaj havuzlarını ürettik. Ürünlerimizin hepsi 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve hiçbir şekilde aracınızın dokusuna ve yapısına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır bu yüzden aracınıza montajını gerçekleştirirken herhangi bir zarar gelmesi söz konusu değildir ve ürünlerimizin sağlamlığı üretim aşamasından önce geçirdiği testlerden dolayı garantimiz altındadır. Bagaj havuzu, 3d bagaj havuzu , kauçuk bagaj havuzu, su geçirmez bagaj havuzu gibi genel başlıklar yerine tamamen sizin aracınız için özel olarak kalıpları çıkartılarak üretilen hiç bir uyum veya en boy sorunu yaşamadan montajını kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz bagaj havuzlarını ürettik ve araçlarınıza özel kategorize ettik. Her geçen günde değişen ve git gide daha da büyüyen küresel krizler sonucu hem sizi hem de cebinizi düşünüyor ve en kaliteli ürünü sizlere en uygun şekilde sunmaya çalışıyoruz. Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz her ürün aracınız için özel olarak üretilmiştir ve üretimden paketleme işlemine kadar tüm kontrolleri özenle yapılır ve ürünlerimiz size ulaştığında, üretilen ürünler aracınıza özel olduğu için her hangi bir kesme delme işlemine gerek duymadan tamamen aracınızın gövde tipi ve hatlarına uyum sağlar ve kolaylıkla montajı gerçekleştirebilir.

Bagaj Havuzu Nedir Ne İşe Yarar?

Araç bagaj havuzları artık her araç için üretiliyor ve eskiden çok bilinmese de artık kullanımı oldukça arttı. Bagaj havuzu ne işe yarar ne için kullanılır? Bagaj havuzu aracın orjinalinde bulunmayan bir aksesuardır. Bu aksesuarın amacı sadece görüntü değildir. Aynı paspaslarda olduğu gibi aracınızın bagaj zeminini tozlara, sıvılar ve aynı zamanda taşıdığınız yüklerin vereceğe zararlardan korumaktadır. Eskiden çok popüler olmasına rağmen günümüzde oldukça bilinen ve tercih edilen aksesuarların başında gelmektedir.

Bagaj Havuzu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikli olarak aldığınız bagaj havuzunun aracınızın markası model gövde tipi ve model yılına uygun olup olmadığına çok dikkat etmelisiniz. Çünkü bagaj havuzları araca özel üretilir ve eğer yanlış aracınız ile uyumlu olmayan bir bagaj havuzu alırsanız maalesef aldığınız bagaj havuzu hiçbir işinize yaramayacaktır çünkü her aracın bagaj hacmi farklı olduğu için bagaj havuzları araca özel üretilmektedir. ikinci olarak yapısal formuna, üretilirken kullanılan malzemelere dikkat etmelisiniz aracınızda sürekli eşya koyduğunuz ve bakıldığı zaman en büyük eşya gözünüz olan bagajlarınızı korumak hem araç kozmetiği için hem de temizlik ve hijyen açısından çok önemlidir. 

3D Bagaj Havuzu Çeşitleri 

3D Bagaj Havuzları araçların kalıpları alınarak üretildiği için araçların bagajına tam uyum sağlar. Bagaj döşemenizi korumak için tüm yüzeyin kaplamasını sağlayarak sıvı veya tozun ulaşmasına engel olur. Kolay temizlenebilir yüzeyi sayesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Kısa bir sürede kurutarak tekrar kullanım sağlayabilirsiniz. 3D Bagaj Havuzlarında kaymaz yüzeyi sayesinde bagajdaki eşyalarınız dağılmaz, dökülmez veya yer değiştirmez. Kenar bariyerleri sayesinde bagajınızda dökülen sıvının döşemeye ulaşmasına engel olur. Tamamen kokusuzdur ve alerjen bir yanı yoktur. Aracınızın daima temiz kalmasına olanak tanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.