Araç Bakım Rehberleri

Araç Nasıl Daha Az Yakar?

19 Ağustos 2022
Araç Nasıl Daha Az Yakar?

Peki, yakıt tasarrufu nedir? Maksimum mesafeyi minimum yakıt kullanarak kat edebiliyorsak yakıt tasarrufu yapabiliyoruz demektir. Yakıt tasarrufunun tam olarak karşılığı ise “araç nasıl daha az yakar?” sorumuzun cevabı olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda sizlerle araç nasıl daha az yakar konusunda bazı püf noktaları paylaşacağız.

Oto Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

14 Haziran 2022
Oto Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Yaz ya da kış beklemeden klima bakımlarının yapılması gerekiyor. Oto klima temizliği nasıl yapılır, klima filtresi nasıl temizlenir ve klima bakımı için neler yapılmalıdır sorularının cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Akü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

06 Haziran 2022
Akü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 Aracımızın her parçası bizim için kıymetlidir, önemlidir. Ancak bu parçalardan biri olan “Akü” olmadan aracımızın marş motorunu çalıştıramayız. Bu nedenle akü alırken dikkat edilmesi gerekenleri blog yazımızda detaylıca öğrenebilirsiniz.

Arabayı Güneşten Korumak İçin Ne Yapmalıyız?

17 Mayıs 2022
Arabayı Güneşten Korumak İçin Ne Yapmalıyız?

Güneşli ve sıcak günlerde aracınızı güneşten koruyamazsanız arabanın içi oturulmayacak kadar sıcak olur. Bu sevimsiz durumu yaşamanın dışında araç güneş altında, direk güneş ışığına maruz kaldığında dış yüzeyi de bozulur. Arabanızı güneşten korumak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır. İçeriğimizde tümünü bulabilirsiniz.

Araba Nasıl Yıkanır?

09 Mayıs 2022
Araba Nasıl Yıkanır?

Aracınızı yıkarken kurallara uygun şekilde yıkamanız araç kullanım ömrünü uzatır. Detaylar blog yazımızda

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.